آخرین خبر/ ذهن بچه‌ها خلاق است، رویا، فانتزی و تخیل را دوست دارند، برای این‌که بتوانند در زندگی رنگی و شیرین‌شان باقی بمانند به داستان‌های جذاب نیاز دارند تا هم سرگرم شوند، هم این‌که فکرشان باز و پویا بماند. تماشای انیمیشین می‌تواند یک عیدی خوب به بچه‌ها باشد، انیمیشین‌هایی که به‌دور از خشونت، حال خوب به بچه‌ها تزریق کنند، مثل «فیل جادوگر». داستانی که در این تعطیلات بچه‌ها را سرگرم می‌کند. خبر خوب این‌که تماشای این انیمیشن و تمام محصولات بخش «فیلم و سریال» آخرین خبر با نت همراه کاملاً رایگان است. (تماشای انیمیشن «فیل جادوگر» با دوبله اختصاصی)

داستانش چیه؟

فیلم محصول 2023 آمریکاست، اما در آن خبری از ابرقهرمانان با نیروهای عجیب و... نیست، ماجرا درباره یک شهر زیبا است که درگیر جنگ می‌شود، سال‌ها بعد از جنگ پسر جوانی که در نبود مادر و پدرش توسط یک سرباز بزرگ شده از یک جادوگر می‌شنود که خواهرش زنده است و تنها راه رسیدن به خواهر، کمک گرفتن از یک فیلم جادویی است. اما مشکل این‌جاست در شهر آن‌ها هیچ فیلی وجود ندارد. تا این‌که یک شعبده‌باز بدون این‌که بداند چرا و چطور، یک فیل را در شهر ظاهر می‌کند و حالا پسرک فرصت دارد تا با انجام کارهای سخت و ماجراجویانه، صاحب فیل شود و خواهرش را پیدا کند. (تماشای فیلم با دوبله اختصاصی)

چرا مناسب بچه‌ها است؟

فیلم غیر از این‌که سرگرم‌کننده است حرف‌های مهمی را در جریان یک داستان شیرین و جذاب درباره اهمیت خانواده، تلاش برای رسیدن به اهداف و ضرورت باور داشتن به رویاهای بزرگ با مخاطب درمیان می‌گذارد. دوبله فارسی آن اختصاصی و حرفه‌ای است و تماشایش با نت تلفن همراه نیازی به خرید اشتراک ندارد (حجم اینترنت شما تمام بهاء خواهد بود)

>>> تماشای فیلم با دوبله اختصاصی

اشتراک بخرید، پلی استیشن ببرید!

اگر با نِت همراه محتوای بخش «فیلم و سریال» آخرین خبر را تماشا کنید اشتراک شما رایگان، و حجم مصرفی شما تمام بهاء خواهد بود. اما اگر اشتراک بخرید، هم نت شما نیم‌بهاء خواهد بود، هم دسترسی نامحدود به تمام آثار با دوبله‌های اختصاصی خواهید داشت، هم در 13 فروردین 1402 در قرعه‌کشی جوایز ارزنده‌ای مثل پلی استیشین 5 شرکت خواهید کرد.
برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» آخرین خبر بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید:

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar