فرارو/ ویدئویی از لحظه تکان دهنده‌ای که یک سگ بولداگ آمریکایی چندین بار اسب پلیس را در پارک ویکتوریا گاز می‌گیرد منتشر شده است.
 

این لحظه وحشتناکی است که یک سگ غیرقابل کنترل به اسب پلیس در پارکی در شرق لندن حمله می‌کند.

 این سگ بولداگ آمریکایی در پارک ویکتوریا در شرق لندن پایتخت انگلیس هنگام مشاهده دو پلیس اسب سوار به یکی از اسب‌ها حمله کرد. بولداگ در این حمله پنج دقیقه‌ای پا‌ها و بدن اسب قهوه‌ای را گاز گرفت.

پلیس سوار بر اسب که از این حملات به ستوه آمده بود با فریاد زدن از حاضران در صحنه خواست که شجاع باشند و مداخله کنند.


صاحب این سگ که هاکان نیازی معرفی شده ظاهرا ایستاده بود و تماشا می‌کرد.

دیده می‌شود که مردم مداخله می‌کنند و یک مرد با استفاده از چوب بلند سعی می‌کند سگ را از اسب جدا کند. صدای افسران شنیده شد که می‌گویند: سگ را بگیر، سگ را بگیر.

به نظر می‌رسد مردی که لباس استتار بر تن دارد، صاحب سگ است، که ظاهراً در حالی که افراد دیگر مداخله می‌کنند، عقب می‌ایستد.

هاکان که در اواسط ۲۰ سالگی است و هفته‌ای دو بار به کالج می‌رود، به سان گفت: ممکن است به نظر برسد که کار زیادی انجام نمی‌دادم، اما تمام تلاشم را می‌کردم. سعی کردم او را بگیرم. او از اسب ترسیده بود. او احساس خطر کرد.

یک افسر پس از جدا شدن سگ از اسب پیاده شد و فریاد زد که سگ را فوراً با طناب ببندند.

صاحب سگ از آن زمان گفته است که کوکو خیلی دوستانه است و ادعا می‌کند که نمی‌تواند بفهمد چه اتفاقی افتاده است.

یک شاهد ۳۷ ساله به سان گفت که تکان دهنده و ترسناک بود. یک نفر موفق شد سگ را بگیرد. صاحب سگ معذرت خواهی کرد او نمی‌تواند کاری انجام دهد، اما احساس می‌کند که باید سگ خود را تحت کنترل داشته باشد.

گمان می‌رود که اسب قهوه‌ای از ناحیه پا و بدن آسیب دیده باشد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar