فرارو/ رهگذران در خیابان‌های شلوغ پایتخت کره جنوبی انتظار نداشتند گورخری را ببینند که جلوی آن‌ها می‌دود. این حیوان که از باغ وحش فرار کرده بود سه ساعت در خیابان‌ها پرسه زد.
 

یک گورخر جوان ساعت‌ها در خیابان‌های شلوغ سئول پایتخت کره جنوبی راه می‌رفت، یورتمه می‌رفت و تاخت و تاز می‌کرد تا اینکه ماموران اورژانس این حیوان را آرام کرده و به باغ وحش برگردانند.

 چوی یرا، یکی از مقامات حیات وحش در سئول گفت: گورخر نر به نام سرو که در سال ۲۰۲۱ در باغ وحش به دنیا آمد در وضعیت پایداری قرار داشت و عصر پنجشنبه توسط دامپزشکان معاینه شد.

وی گفت که باغ وحش در حال بررسی چگونگی فرار گورخر است. او بلافاصله گزارش‌های رسانه‌ها مبنی بر اینکه حیوان حصار چوبی اطراف خود را قبل از بیرون آمدن در حدود ساعت ۲:۵۰ بعد از ظهر تا حدی تخریب کرده است، تایید نکرد.


رسانه‌های اجتماعی مملو از ویدئو‌های گوشی‌های هوشمند بود که گورخر را در کنار صف‌هایی از اتومبیل‌هایی که پشت چراغ‌های راهنمایی و رانندگی در تقاطع‌ها منتظر می‌ماندند و در خیابانی که توسط ساختمان‌های تجاری احاطه شده بود، حرکت می‌کردند و عابران پیاده ایستادند و نفس نفس زدند، نشان می‌دهد.

پلیس و ماموران اورژانس موفق شدند گورخر را پس از ورود به یک کوچه باریک بین خانه‌ها و شلیک آرام‌بخش به آن بی‌هوش کنند و به آزادی سه ساعته آن پایان دهند.

هنوز گزارشی مبنی بر تلفات یا خسارت مالی ناشی از فرار گورخر گزارش نشده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar