باشگاه خبرنگاران/ ویدئویی که به سرعت در فضای مجازی دست بدست شد، لحظات کوتاهی از مراسم ازدواجی را نشان میداد که عروس خانم برای شوخی تکه‌ای از کیک را به صورت آقای داماد میزند. از آنجا که مالیدن کیک به صورت همسر در مراسم عروسی جزء سنت‌های کلاسیک در بعضی از فرهنگ‌ها محسوب می‌شود، حاضرین در مراسم با دیدن این حرکت عروس خانم متعجب نشدند و منتظر واکنش طنز و رومانتیک آقای داماد بودند، ولی از قرار معلوم داماد این مراسم با داماد‌های دیگر متفاوت بوده و ظرفیت چنین شوخی را نداشت.

عکس العمل تند و خشن داماد گویای این بی ظرفیتی بود، در ادامه‌ی ویدئو میهمانان منتظر عکس العمل داماد هستند که ناگهان شوکه و ناراحت میشوند. آقای داماد پس از آنکه صورتش به کیک آغشته شد برای لحظاتی به شکلی خشن به عروس نگاه کرده و تکه‌ای از کیک را برداشته و با شدت زیاد و فشار بالای دست به صورت او میزند. شدت این ضربه به قدری است که عروس بینوا تعادلش را از دست داده و به شکل نگران کننده‌ای روی زمین پرت می‌شود.

پرت شدن عروس روی زمین باعث میشود تا سرش دچار ضربه شده و برای لحظات احساس گیجی کند، اما کمی بعد با کمک میهمانان از روی زمین بلند شده و سرپا می‌شود. جالب است در تمام این لحظات که اطرافیان در حال رسیدگی به عروس هستند، داماد بی اعصاب با نگاهی خشن همچان در حال چشم غره رفتن به عروس است.

این کلیپ که توسط یکی از حاضرین در مراسم ضبط و منتشر شد، بیش از ۲.۸ میلیون بازدیدکننده در تیک تاک داشت و پس از پست شدن، ۹۲۰۰۰ لایک و ۹ هزار کامنت دریافت کرد که اکثر افراد بازخورد منفی نسبت به آن داشتند. بیشتر کاربران این شبکه‌ی اجتماعی اظهار کردند که این کار بسیار خجالت آور بوده است داماد اجازه‌ی چنین رفتار خشن و تندی با همسر خود نداشت.

کمی بعد از وایرال شدن این ویدئو؛ عروس یک ویدیو از خودش در کنار شوهرش منتشر کرد و اعلام کرد که رابطه خوبی با هم دارند و تمام ناراحتی‌ها در همان لحظه به پایان رسیده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar