آخرین خبر/ در سال 2023 منتظر اکران چند سریال خاص بودیم؛ «چینی متولد آمریکا» یکی از آن‌ها است که بالاخره اکران شد؛ سریالی که ترکیبی است از مولفه‌های سینمای شرق آسیا و موتیف‌های موفق سریال‌های تین‌ایجری محبوبی مثل «اتفاقات عجیب».

در این سریال جذاب با جین وانگ آشنا می‌شویم. نوجوانی چینی که در دبیرستانی آمریکایی درس می‌خواند. از همان دبیرستان‌های شیکی که غذاخوری، زمین چمن و کمد اختصاصی دارند. جین دوست دارد فارغ از قومیت و نژاد به‌عنوان یک آمریکایی شناخته شود. اما با حضور یک دانش‌آموز چینی دیگر همه‌چیز به هم می‌ریزد. یک دانش‌آموز مرموز با قدرت‌های پنهان که جین وانگ و دیگران نمی‌دانند یک موجود اساطیری است که به‌ دنیای انسان‌ها آمده تا برای مبارزه با ارباب تاریکی‌ها، شیء با ارزشی را پیدا کند که در نبردی آرماگدونی به کار می‌آید. (برای تماشای سریال با دوبله اختصاصی کلیک کنید)

چرا ببینیم؟

سریال پر است از صحنه‌های اکشن و رزمی و البته شوخی‌های جالب که مخاطب را یاد سریال‌های محبوبی مثل «کبرا کای» می‌اندازد. بازیگران مطرح آثار اکشن و رزمی مثل دنیل وو، میچل یهو و... در این سریال بازی می‌کنند و در دوبله اختصاصی ما بزرگانی دوبله مثل شهراد بانکی، کتایون اعظمی، مجید صیادی و بهرام کاویان‌پور هم به جای شخصیت‌های اصلی صحبت می‌کنند. سریال برای همه سنین به‌خصوص نوجوانان جذاب است و اگر از نت همراه استفاده می‌کنید می‌توانید بدون نیاز به خرید اشتراک آن را با دوبله اختصاصی ببینید.

>>> برای تماشای سریال با دوبله اختصاصی کلیک کنید

این پیشنهادها را هم از دست ندهید:.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar