فرارو/ یک سگ هام تعقیب غازها در دریاچه یخ‌زده سقوط کرد و در آب یخی افتاد. کمی بعد یک جوان برای نجات این حیوان وارد آب شد.
 
 ویدئویی از پریدن مردی به داخل دریاچه نیمه یخ زده و به خطر انداختن جان خود برای نجات یک سگ در حال غرق شدن در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.

 این اتفاق در دریاچه اسلون در کلرادوی ایالات متحده آمریکا رخ داده است. آب این دریاچه نیمه یخ زده است. مردی شجاعانه برای نجات سگی به نام لوکی که نتوانست از دریاچه یخ زده بیرون بیاید به داخل پریده است.

هالی موربو این ویدئو را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. او گفته که سگ هنگام تعقیب غاز‌ها به داخل دریاچه افتاد، اما جیسون اسکیدل بدون اینکه به امنیت خود فکر کند، بلافاصله لباس‌هایش را درآورد و برای نجات سگ به داخل آب یخ زده پرید.


هالی موربو توضیح داد: من و دوستم دیروز برای قدم زدن در اطراف دریاچه اسلون رفتیم. ناگهان سگی که غاز‌ها را تعقیب می‌کرد، لیز خورد و به داخل دریاچه افتاد. سگ برای بیرون آمدن زندگی تلاش کرد. اما برای مدت طولانی هیچ اتفاقی نیفتاد. در این شرایط بلافاصله به آتش نشانی اطلاع دادیم. معلوم نبور بلافاصله بیایند و سگ را نجات دهند. در این شرایط ناگهان یک مرد پیراهن خود را درآورد و به داخل آب یخ زده پرید و سگ را نجات داد.

بسیاری از افرادی که شاهد این ماجرا بودند از این مرد تمجید کردند. آن‌ها با دادن لباس نو به او کمک کردند. 

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar