آخرین خبر/ مجموعه هفت آبشار دارنو (این فیلم مربوط به آبشار دوم و سوم هست)

مسیر دسترسی به آبشار سوم سخت و آبشار های چهارم تا هفتم سخت تر هست.

آبشار دارنو کجاست؟
آبشار دارنو یکی از زیباترین و خاص‌ترین آبشارهای شمال ایران است که در استان مازندران و در نزدیکی نوشهر قرار دارد. بازدید از آبشار شگفت‌انگیز دارنو می‌تواند تجربه‌ای فراموش نشدنی را برای گردشگران و مسافران، به ویژه دوستداران طبیعت‌گری به ارمغان ‌آورد.

آبشار دارنو که آثاری ارزشمند در میان آثار طبیعی ایران زمین محسوب می‌شود، یکی از مجموعه‌‌ آبشارهایی است که در جنگل‌های سرسبز و وسیع نوشهر به یکدیگر پیوسته‌اند.این مجموعه آبشارها متشکل از هفت آبشار هستند که به ترتیب به یکدیگر متصل شده‌اند. این ویژگی یکی از دلایل اصلی خاص بودن آبشار دارنو است.


 

آبشار زیبای دارنو در حدود ۲۵ متر ارتفاع دارد و بلندترین آبشار در میان این ۷ آبشار محسوب می‌شود. در میان مجموعه آبشارهای هفت‌گانه، آبشار دارنو دومین آبشار و آبشار اصلی است. علاوه بر زیبایی بی‌نظیر این آبشار شما می‌توانید در مسیر رسیدن به دارنو از تماشای پوشش گیاهی فوق‌العاده‌ زیبا، که بسیار ارزشمند هم هستند، لذت ببرید. پیاده روی در میان جنگل گسترده و تماشای طبیعت سرسبز و پوشش‌های گیاهی شگفت انگیز، در کنار لذت بردن از هوای دل‌انگیز و پاک شمال ایران خاطره‌ای بی‌نظیر را برای هر گردشگری رقم می‌زند.


موقعیت مکانی: نوشهر،کمربندی چالوس-نوشهر،جاده معدن 

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar