فرارو/ پلیس در جنوب لندن در جستجوی صاحب سگ‌هایی است که سه حیوان خانگی او در وسط پارکی در لندن به یک زن جوان حمله کردند.
 
 ویدئویی از سه سگ غیرقابل کنترل به یک زن در پارکی در جنوب لندن پایتخت انگلیس منتشر شده است.

در این ویدئوی هولناک که به طور گسترده در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است، صدای جیغ زن در حالی که سه سگ روی او می‌پرند و او را گاز می‌گیرند، شنیده می‌شود، در حالی که فردی که به نظر می‌رسد صاحب این سگ‌هاست تلاش می‌کند آن‌ها را تحت کنترل درآورد.

ابتدا گزارش داد که حمله در استپنی گرین شرق لندن رخ داده است، اما پلیس متروپولیتن تایید کرده است که این حمله در لمبت اتفاق افتاده است.

اگرچه زن موفق می‌شود از این مصیبت وحشتناک فرار کند، اما آسیب قابل توجهی در بازوی راست خود دیده است.

افسران پلیس در ساعت ۱۲:۱۵ روز سه‌شنبه ۶ ژوئن به این پارک اعزام شدند. یکی از سخنگویان پلیس می‌گوید زنی در اواسط ۲۰ سالگی گزارش داده بود که توسط سه سگ مورد حمله قرار گرفته است.

افسران و خدمات اورژانس لندن در محل حاضر شدند. این زن به دلیل آسیب قابل توجهی از ناحیه دست راستش به بیمارستان منتقل شد و در آنجا تحت مداوا قرار دارد. جراحات وارده تهدیدی برای زندگی نیست.

مردی که مسئول سگ‌ها بود، قبل از رسیدن پلیس با حیوانات رفته بود. تحقیقات برای ردیابی سگ‌ها و صاحبان آن‌ها در حال انجام است.

روزنامه‌های انگلیسی از افزایش پدیده حمله سگ‌ها به شهروندان خبر دادند، ارقام منتشر شده توسط منابع محلی نشان می‌دهد که سگ‌ها از سال ۲۰۱۰ تاکنون ۲۹ نفر را در بریتانیا کشته‌اند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar