برای مشاهده نسخه قدیمی وب سایت کلیک کنید
logo

قتل خانوادگی، پشت پرده واژگونی یک خودرو در جاده تفرش

منبع
ايرنا
بروزرسانی
قتل خانوادگی، پشت پرده واژگونی یک خودرو در جاده تفرش

ایرنا/ فرمانده انتظامی تفرش گفت: پشت پرده واژگونی یک خودرو در جاده تفرش قتل خانوادگی بود که عاملان آن با هوشیاری پلیس دستگیر شدند.

سرهنگ سعید فراهانی، فرمانده انتظامی شهرستان تفرش اظهار کرد: در پی واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پراید در بیستم اردیبهشت‌ماه سال جاری در یکی از مسیرهای ارتباطی شهرستان تفرش و به‌دنبال آن کشف جسدی در خودرو، بررسی موضوع با فرضیه قتل در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
وی بیان کرد: بلافاصله تیمی از ماموران پلیس آگاهی شهرستان تفرش برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند و در روند بررسی‌های اولیه ساختگی بودن تصادف محرز و مشخص شد فردی که در خودرو دچار سانحه شده بود، قبل از واژگونی بیهوش شده است.
فرمانده انتظامی تفرش ادامه داد: با توجه به سرنخ‌های موجود، ماموران پلیس به سه نفر از اعضای خانواده مقتول مظنون و هر سه نفر را در یکی از استان‌های همجوار شناسایی و دستگیر کردند.
سرهنگ فراهانی اظهار کرد: در تحقیقات تکمیلی پلیس، متهمان که اعضای خانواده مقتول بودند، با توجه به دلایل و مستندات موجود چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشتند و به قتل با انگیزه اختلاف خانوادگی با همدستی همدیگر و سپس صحنه‌سازی و واژگونی و سقوط خودرو به دره اعتراف کردند.
وی گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی و با صدور قرار روانه زندان شدند.

آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today