برای مشاهده نسخه قدیمی وب سایت کلیک کنید
logo

تلاش برای پایدار کردن وضعیت در فریمان؛ خبری از مفقودان نیست!

منبع
ايسنا
بروزرسانی
تلاش برای پایدار کردن وضعیت در فریمان؛ خبری از مفقودان نیست!

ایسنا/ فرماندار فریمان گفت: تمام توان و تلاش خود را برای پایدار شدن وضعیت در شهرستان فریمان به کار گرفته‌ایم.

حمید اکبری، فرماندار فریمان به تشریح آخرین وضعیت شهرستان در خصوص سیلاب اظهار کرد: از روز گذشته و همزمان به آغاز بارش‌های شدید روستاهای احمدآباد، هدایت‌آباد و بزجانی و تعدادی دیگر از روستاها که در مسیر بودند درگیر سیلاب شده‌اند.

وی اضافه کرد: از روز گذشته تمامی نیروهای امدادی و خدمات‌رسان در میدان بوده و در حال خدمات‌‎رسانی به روستاهای خسارت دیده از سیلاب هستند.

فرماندار فریمان با بیان این که در حال حاضر نیروهای شرکت‌ آب، برق و گاز در حال رفع مشکلات در روستاها هستند، عنوان کرد: سعی و تلاش خودمان را به کار گرفته‌ایم که وضعیت امروز در شهرستان پایدار و تمامی انشعابات قطع شده آب، برق و گاز وصل شوند.

وی با اعلام اینکه در حال حاضر گاز شهر فرهادگرد و حدود پنج تا ۶ روستا در سمت احمدآباد و هدایت‌آباد با قطع گاز مواجه‌اند، گفت: تلاش می‌شود تا ظهر امروز وضعیت گاز شهر فرهادگرد پایدار شود.

اکبری همچنین از وصل شدن برق شهر فرهادگرد خبر داد و افزود: در مناطقی هم که شبکه انتقال آب دچار سیل‌بردگی شده نیروهای آبفا روستا به روستا در حال خدمات‌رسانی هستند.

وی خاطرنشان کرد: اگر چه آب شرب حدود ۴۰ روستا قطع شده بود اما با تلاش‌های صورت گرفته تا شب گذشته تعداد قابل توجهی از آنها وصل شده است.

فرماندار فریمان همچنین از پایدار شدن ۹۵ درصد وضعیت برق و پایدار شدن ۷۰ درصد وضعیت گاز در شهرستان خبر داد و گفت: تمام توان و تلاش خود را برای پایدار شدن وضعیت در شهرستان فریمان به کار گرفته‌ایم.

وی در خصوص آخرین وضعیت 2 فرد مفقود شده در سیلاب روز گذشته اظهار کرد: تمامی گروه‌های جهادی و سپاه و هلال احمر در تلاش هستند تا بتوانند این 2 نفر را در مسیل سیلاب پیدا کنند.

آخرین خبر خراسان رضوی در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/khorasan_today
آخرین خبر خراسان رضوی در تلگرام :
https://t.me/Toos_today