برای مشاهده نسخه قدیمی وب سایت کلیک کنید
logo

وزش باد و بارش‌های پراکنده در زنجان

منبع
ايرنا
بروزرسانی
وزش باد و بارش‌های پراکنده در زنجان

ایرنا/ کارشناس مسئول پیش‌بینی و مدیریت بحران اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: از بعدازظهر امروز وزش باد و بارش‌های پراکنده، مناطق مختلف استان را فرا می‌گیرد.

حسین سلطانی، کارشناس مسئول پیش‌بینی و مدیریت بحران اداره کل هواشناسی استان زنجان اظهار داشت: هم اکنون آسمان اغلب مناطق استان صاف است که این شرایط بعدازظهر با افزایش پوشش ابرها همراه خواهد شد.

وی یادآور شد: از فردا (جمعه) شدت وزش باد در استان افزایش می یابد و به حد نسبتا شدید می رسد که این شرایط تا اوایل هفته آینده ادامه خواهد یافت.

سلطانی اظهار داشت: بارش های پراکنده به تناوب تا روز دوشنبه هفته آینده ادامه خواهد داشت و میزان بارندگی ها نیز قابل توجه نخواهد بود.

وی ادامه داد: به دلیل ماهیت رگباری بارش ها احتمال آبگرفتگی معابر به صورت محلی و نقطه ای وجود دارد.

سلطانی با بیان اینکه تا هفته آینده نوسانات دمایی زیادی نخواهیم داشت، گفت: از دوشنبه هفته آینده دما کاهش می یابد و هوای نسبتا سردی حاکم می شود.

وی دمای فعلی شهر زنجان را ۱۴ درجه سانتیگراد بیان کرد و افزود: این میزان دما نسبت به روز گذشته در همین ساعت سه درجه افزایش یافته است.

این کارشناس با اشاره به میزان نوسان دمای شهرهای استان، گفت: طی شبانه روز گذشته کمینه و بیشینه دمای زنجان هفت و ۲۲ درجه، ابهر هشت و ۲۵ درجه، خرمدره هشت و ۲۳ درجه، آب‌بر ۱۴ و ۲۶ درجه، قیدار هشت و ۲۰ درجه، سلطانیه پنج و ۲۱ درجه و ماهنشان ۱۰ و ۲۶ درجه سانتیگراد گزارش شده است.

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today