برای مشاهده نسخه قدیمی وب سایت کلیک کنید
logo

کیفیت هوای کلانشهر اصفهان در وضعیت قابل قبول

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
کیفیت هوای کلانشهر اصفهان در وضعیت قابل قبول

باشگاه خبرنگاران/ شاخص کیفی هوای کلان‌شهر اصفهان بر اساس داده‌های ۱۵ ایستگاه سنجش فعال امروز با میانگین ۶۰ وضعیت قابل قبول را نشان می‌دهد.

بر اساس داده‌های سامانه برخط کنترل کیفیت هوای سازمان محیط‌زیست (منطقه اصفهان) شاخص هوای این کلان‌شهر امروز در ایستگاه خیابان ۲۵ آبان با عدد ۵۶، خیابان احمدآباد ۹۱، میدان انقلاب ۶۶، پارک زمزم ۵۵، دانشگاه صنعتی ۸۳، رهنان ۵۴، خیابان زینبیه ۶۴ و ولدان ۵۸ AQI در وضعیت قابل قبول است.
کیفیت هوای اصفهان در ایستگاه بزرگراه خرازی با عدد ۱۰۲ AQI ناسالم برای گروه‌های حساس، و در ایستگاه سپاهان‌شهر و کردآباد با عدد ۴۶، خیابان فرشادی ۴۲، خیابان فیض ۴۵، بولوار کاوه ۴۹ و خیابان میرزا طاهر ۳۷ AQI وضعیت پاک را نشان می‌دهد.
امروز شاخص هوا در سجزی با میانگین ۶۳، شاهین‌شهر ۵۵، کاشان ۹۷، مبارکه ۵۱ و نجف آباد ۷۶ AQI قابل قبول و در خمینی‌شهر با میانگین ۴۷ پاک و در قهجاورستان با ۱۶۳ AQI ناسالم برای عموم شهروندان ثبت شد. ایستگاه سنجش آلودگی هوای زرین شهر و منطقه صنعتی دولت آباد قطع است.
شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ خطرناک است.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today