برای مشاهده نسخه قدیمی وب سایت کلیک کنید
logo

بارندگی در برخی مناطق استان کرمان طی امروز و فردا

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
بارندگی در برخی مناطق استان کرمان طی امروز و فردا

باشگاه خبرنگاران/ کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: شرایط بارندگی برای امروز و فردا در برخی مناطق استان مهیا است.

فهیمه راستی، کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان با اعلام اینکه هم اکنون آسمان استان کرمان کمی ابری تا ابریست، اظهار کرد: برای امروز و فردا شرایط بارندگی در برخی مناطق استان مهیا است و شدتش نسبت به روز‌های قبل کمتر است و احتمال آبگرفتگی معابر به صورت نقطه‌ای دور از انتظار نیست.
وی افزود: تا روز شنبه نیز وزش باد شدید در مناطق شرق و شمال غرب پیش بینی می‌شود که احتمال کاهش دید و کاهش کیفیت هوا را در این مناطق شاهد هستیم.
راستی بیان داشت: برای روز شنبه هم در برخی مناطق نیز ضمن افزایش ابر بارش پراکنده باران و تند باد‌های لحظه‌ای دور از انتظار نیست.
وی افزود: برای روز یکشنبه نیز جوی نسبتا آرام و پایدار در سطح استان پیش بینی می‌شود.
وی گفت:طی ۲۴ ساعت گذشته در کرمان، رابر، ماهان، راور، سیرجان و جیرفت گزارش بارندگی داشتیم که ماهان با ۳ میلی متر بیشترین میزان بارندگی را داشته است.
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان تصریح کرد: ریگان در ۲۴ ساعت گذشته با دمای ۴۱ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین و لاله زار با دمای ۵ درجه سانتیگراد خنک‌ترین مناطق استان کرمان به ثبت رسیده اند.
راستی حداقل دمای امروز شهر کرمان را ۱۵ درجه سانتیگراد اعلام کرد و بیان داشت: امروز دمای کرمان در گرم‌ترین ساعات خود به ۳۰ درجه سانتیگراد می‌رسد.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman__akhbar