برای مشاهده نسخه قدیمی وب سایت کلیک کنید
logo

استاندار آذربایجان شرقی: اعتبار بیمارستان بناب ۲ برابر شود

منبع
ايرنا
بروزرسانی
استاندار آذربایجان شرقی: اعتبار بیمارستان بناب ۲ برابر شود

ایرنا/ استاندار آذربایجان شرقی در سفر به بناب از پروژه‌های درمانی و ورزشی این شهرستان بازدید و تاکید کرد که باید اعتبار تخصیصی برای ساخت بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی بناب ۲ برابر شود.

مالک رحمتی، استاندار آذربایجان شرقی در ادامه نظارت ستادی خود در شهرستان بناب از وضعیت بیمارستان در دست‌ساخت ۲۰۰ تختخوابی بناب بازدید کرد.
پیمانکار بیمارستان در دست‌ساخت ۲۰۰ تختخوابی بناب در این بازدید اعلام کرد که اگر یکهزار میلیارد ریال برای خرید میل‌گرد اعتبار اختصاص یابد، سال بعد پنج‌طبقه اسکلت را تحویل می‌دهیم.
هم‌چنین اعلام شد که این طرح سه هزار و ۳۰۰ تن میل‌گرد لازم دارد که تاکنون ۸۰۰ تن آن تامین و مصرف شده است.
استاندار آذربایجان شرقی در ادامه با حسینی، مدیر منطقه‌ای پروژه‌های شرکت مجری ساختمان‌های دولتی بر لزوم تخصیص اعتبار کافی برای تکمیل این پروژه تاکید کرد.
مالک رحمتی در پاسخ به اظهارات این مقام مسئول مبنی بر اختصاص ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای این طرح در سال جاری تاکید کرد که این رقم حداقل باید به ۲ برابر افزایش یابد.
عملیات ساخت بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی بناب در پنج‌طبقه به وسعت بیش از ۱۷ هزار مترمربع از سال ۱۴۰۰ آغاز شده و ۲۴ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
استاندار آذربایجان شرقی همچنین از کنارگذر شرقی بناب بازدید کرد.
این کنار گذر در قالب ۲ قطعه ۱۰ کیلومتری احداث می‌شود که سه کیلومتر قطعه اول با صرف ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار تملک شده و اراضی طرح از اوایل سال ۱۴۰۲ واگذار شده است.
۲ هزار میلیارد ریال اعتبار از محل ماده ۵۷ برای طرح اختصاص‌یافته و ۷۰۰ میلیارد ریال برای تملک قطعه اول لازم است و قطعه اول طرح ۱۱ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today