فارس/ «سیدحسین زرگر»، داور سمنانی لیگ برتر فوتبال کشورمان که دارای مدرک کارشناسی ارشد فیزیولوژی ورزش و معاون جوانان هلال‌احمر استان سمنان است، از سال 85 وارد لیگ برتر شد و درمجموع 140 بازی را قضاوت کرد.
زرگر در پیام خداحافظی خود که در اختیار خبرگزاری فارس قرار گرفته، نوشته است: خداحافظی همیشه تلخ و ناگوار است و جدایی از عشقی که تاروپود وجودت را در تصرف دارد، کار آسانی نیست؛ ولی هم‌اکنون زمان آن رسیده است که از تمام هواداران و علاقه‌مندان به رشته پرطرفدار و جذاب فوتبال و مردمی که همیشه مرا مورد لطف و عنایت خود قرار داده و در تمام سال‌های حضور در عرصه داوری حمایت کردند، خداحافظی کنم.
زرگر می‌گوید: شما عزیزان همیشه در زندگی من بودید، هستید و خواهید بود؛ به حکم ادب وظیفه خود می‌دانم از پیشکسوتان و بزرگان داوری، دست‌اندرکاران باشگاه‌ها، بازیکنان، مربیان، ارباب جراید و رسانه‌ها، آنان که خالصانه نوشتند و انتقاد سازنده داشتند و به‌خصوص خانواده خود نهایت سپاس و قدردانی را داشته باشم.
این داور سمنانی خاطرنشان کرده است: در پایان آرزومندم در کنار فوتبال، ارتقای اخلاق و جوانمردی سرلوحه تعالیم همه فوتبالی‌های این مرزوبوم باشد و تقاضامندم همگان از صمیم قلب این حقیر را حلال کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c