فارس/فرماندار ویژه شهرستان سقز گفت: با هر کسی که در سطح جامعه ایجاد ناامنی برای مردم بکند، برخورد جدی و قضایی صورت خواهد گرفت.
کامیل کریمیان در جلسه کمیسیون ارتقاء اجتماعی و اخلاقی و کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی شهرستان سقز که شامگاه امروز در سالن اجتماعات 11 گولان برگزار شد، بر عزم جدی مسئولان انتظامی و قضایی شهرستان با مخلان جامعه خبر داد.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز ادامه داد: متاسفانه در سال‌جاری شاهد بعضی ناهنجاری‌های اجتماعی در سطح شهر سقز بودیم که چند روز پیش هم یک قتل در مقابل دیدگان عموم مردم روی داد و موجب نارحتی مردم شد.
وی در ادامه افزود: جلسه امروز به منظور بررسی اتفاقات اخیر برگزار شد تا راهکارهای لازم برای برخورد جدی با افرادی که موجب نارحتی مردم به شیوه های مختلف از جمله چاقوکشی می‌شوند اندیشیده شود.
فرماندار سقز خواستار اعمال اشد مجازات برای افرادی که امنیت مردم را به مخاطره می‌اندازند از سوی دستگاه قضایی شهرستان شد.
کریمیان اظهار داشت: از مردم شهرستان سقز انتظار می‌رود برای پیشگیری از وقوع جرم مسوولان شهرستان به ویژه پرسنل انتظامی و قضایی شهرستان همکاری و افراد خاطی را معرفی کنند.
وی گفت: متاسفانه افراد شرخر هم در سطح شهرستان مشاهده شده است که با این افراد هم به شدت برخورد خواهد شد و باید ریشه اینگونه افراد از سطح جامعه خشکانده شود.
فرماندار شهرستان سقز در ادامه بر رسد و رسیدگی کارشناسی به مسائل اجتماعی در شهرستان سقز شد.
دادستان شهرستان سقز هم با تشریح انواع جرم در جامعه و مجازات‌های آن اشاره کرد و گفت: دادستانی با هر نوع جرم و جنایت که افکار عمومی را درگیر می کند برخورد شده و خواهد شد.
کیوان جهانی از مردم شهرستان خواست هر گونه وقوع جرم را به این دادستانی اطلاع دهند تا طبق قانون با مخلان سطح جامعه برخورد شود.
فرمانده انتظامی شهرستان سقز هم با اشاره به وقوع یک مورد قتل در یکی از خیابان‌های شهر سقز گفت، در سال جاری این نخستین مورد قتل بوده که قاتل هم دستگیر و تحویل مقاملات قضایی شده است.
برزو تجاری ادامه داد: ماموران انتظامی با کسانی که امنیت مردم را به مخاطره می‌اندازند برخورد کرده و خواهد کرد و افراد خاطی را به مقامات قضایی معرفی خواهد کرد.
وی با بیان اینکه ماموران انتظامی در طول شبانه‌روز در خدمت مردم برای ایجاد امنیت و آرامش هستند، از مردم درخواست کرد افراد شرخر را به انتظامی شهرستان معرفی تا طبق قانون با آنان برخورد شود.
در ادامه این جلسه بر برخورد جدی و قانونی با افرادی که امنیت مردم را به خطر می‌اندازند تاکید شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34