فردا/اعضای یک طایفه که یک خودروی پراید را در ذوالفقار 156به رگبار بسته بودند ادعاهای عجیبی را پیش روی پلیس آبادان قرار دادند.
درپی وقوع درگیری مسلحانه در ساعت 24 چهارشنبه 19 تیرماه که اعضای یک طایفه در ذوالفقار 156صورت گرفته بود. موضوع حکایت از آن داشت که چند فرد ناشناس با خودروی پراید با اعضای یک طایفه در ذوالفقار 156درگیر شدند و شاهدان مدعی شده بودندکه چند نفر با در دست داشتن تفنگ کلاشینکف و شکاری از خانه‌های شان در منطقه ذوالفقاری خارج شده وخودروی پراید را به رگبار بستند و در ادامه چند جوان دیگر با سنگ و چوب به سمت خودرو پراید حمله کرده که سرنشینان پراید به سمت نخلستان‌ها فرار کرده بودند.
شاهدان این حادثه همچنین اظهار اشتند که صدای تیراندازی تا نیم ساعت در میان نخلستان ها به گوش می رسید و در سرخیابان ذوالفقار 156 نیز چند نفر با در دست داشتن سلاح اقدام به تیراندازی می کردند که مشخص نبود این افراد با سرنشینان پراید بودند یا از اهالی ذوالفقار156 که در این خصوص یک منبع آگاه از پلیس آبادان گفت: در پی درگیری شب گذشته و تحقیقات پلیسی مشخص شد اختلافات خانوادگی و ناموسی میان خانواده (ن) بابستگان شان شب گذشته یک خودروی پراید که سرنشینانش سلاح داشتند به درون منطقه ذولفقار 156وارد شده و اقدام به تیراندازی می کنند.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335