آخرین خبر/مهندس ناصری پور مدیر عامل شرکت با اعلام این خبر گفت: تعمیرات اساسی منطقه عملیاتی تنگ بیجار در سال 98 با تلاش و همت مهندسان شرکت و بدون برون سپاری آغاز شد.
وی با بیان اینکه: تعمیرات اساسی منطقه گازی تنگ بیجار همواره دارای حساسیت ویژه ای است و همکاران عملیاتی برای این منظور همواره با چالش هایی نظیر، خطرات ناشی از فعالیت در مناطق گازی و وجود ریسک بالای عملیاتی در آن، کمبود متریال و قطعات، مسائل ناشی از تحریم ها، گرمای شدید هوا و صعب العبور بودن مسیر های خطوط لوله مواجه هستند، گفت: تعمیرات در پنج گروه اصلی تعمیرات خطوط لوله، مکانیک، برق، ابزاردقیق و کارگاه مرکزی پس از برنامه ریزی و انجام هماهنگی بین واحدها انجام می گیرد.
مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب اظهار داشت: کلیه مراحل انجام این عملیات، تنها با استفاده از ظرفیت های موجود در منطقه و با همت مضاعف و کار شبانه روزی نیروهای متخصص و کارکنان پرتلاش منطقه و بدون استفاده از هر نوع برون سپاری انجام خواهد گرفت.
وی با تقدیر از مهندسان شرکت در همه مناطق عملیاتی، خصوصا در منطقه عملیاتی تنگ بیجار تصریح کرد: خوشبختانه بنا بر سنت چند سال اخیر اکثر اقدامات عملیاتی شرکت نظیر تعمیرات اساسی مناطق عملیاتی، پیشتر با استفاده از پیمانکار و با صرف هزینه مالی بسیار و در مدت زمان طولانی انجام می گرفت، در حال حاضر با حداقل هزینه و در کمترین زمان ممکن(یک ماهه) و صرفا با تلاش و همت مهندسان شرکت و با استفاده از امکانات مناطق عملیاتی انجام می گیرد.
وی در پایان به تشریح موردی مراحل انجام کار پرداخت و گفت بر اساس برنامه ریزی ها مقرر شد، مواردی نظیر عملیات برشکاری، جوشکاری نقاط آسیب دیده حاصل از گزارشات بازرسی فنی، نصب یک دستگاه LBV 18 اینچ، گریسکاری و روانکاری کلیه ولو های موجود در TCF و ISF و LBVها، تعمیر و رفع عیب از انواع ولوهای موجود در منطقه، برشکاری، جوشکاری، تنش زدایی خطوط جریانی، توپک رانی خطوط و چاه های موجود در منطقه، خاکبرداری و تمیزکاری اطراف لاین های جریانی، گریس کاری و روانکاری ولوهای اصلی (سرچاهی) و .... انجام گیرد. 

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :