ایرنا/استاندار خوزستان گفت: از ابتدای مهر ماه به دلیل بازگشایی مدارس تا روز ۱۳ مهر ساعت آغاز به کار ادارات خوزستان ۸:۳۰ دقیقه صبح است و بعد از این تاریخ به حالت عادی باز خواهد گشت.
غلامرضا شریعتی در نشست شورای آموزش و پرورش استان در سرسرای استانداری خوزستان بیان کرد: این تغییر ساعت کار ادارات به منظور رفاه حال والدین درآغاز سال تحصیلی مصوب شده است.
وی در ادامه با اشاره به تصمیم آموزش و پرورش استان بر ۲ نوبته شدن برخی مدارس استان اظهار داشت: با توجه به کمبود معلم در استان این تصمیم گرفته شده و نباید در سال تحصیلی جدید کلاسی بدون معلم باشد.
شریعتی با اشاره به اینکه اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان امسال بار سنگینی را برای آماده سازی مدارس برای سال تحصیلی جدید بر عهده داشت بیان کرد: با توجه به حوادثی همچون سیل و زلزله در استان این اداره کل علاه بر برنامه های هر ساله خود آماده سازی مدارس مناطق سیل زده و زلزله زده استان را بر عهده داشت که عملکرد خوبی هم در این بخش داشته است.
استاندار خوزستان ادامه داد: در مناطق سیل زده و زلزله زده استان مدارسی که نیاز به تعمیر و بازسازی دارند ابتدای مهر ماه امسال تحویل آموزش و پرورش داده می شوند و احداث مدارس ۲ تا پنج کلاسه نیز تا ۱۵ مهر ماه و ساخت مدارس با مساحت بزرگتر نیز تا ۱۵ آبان ماه امسال افتتاح خواهند شد.
وی گفت: شرکت ها و سازمان ها در استان نیز به مسئولیت های اجتماعی خود پایبند باشند و به تعهدات خود در حوزه آموزش و پرورش عمل کنند، نباید با انجام کارهای کوچک رفع تکلیف کنند، باید از آموزش و پرورش استان حمایت کنند.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335