ایرنا/ فرشاد زادخور روز یکشنبه در گفت و گویی بیان داشت: محدودیتی برای دریافت بلیت برای زائران اربعین حسینی در استان وجود ندارد و به هر تعداد که متقاضی باشد، شرکت راه آهن سمنان آماده خدمات رسانی است.
وی خاطر نشان کرد: براساس پیش‌بینی‌ها روزانه ۲۰۰ تا ۳۰۰ نفر از زائران از ایستگاه‌های سمنان با قطار به استان کرمانشاه تردد می کنند.
مدیرکل راه‌آهن شمال شرق(۱) ادامه داد: برنامه فروش بلیت قطار اربعین اکنون در تمامی مراکز و شرکت‌های دارای مجوز در استان در حال انجام است و مشکلی در ارایه خدمات به مسافران وجود ندارد.
زادخور اضافه کرد: طرح اعزام زائران اربعین استان سمنان به کرمانشاه با قطار از روز چهارشنبه سوم مهر ۹۸ آغاز شد که این روند تا ۳۰ مهر ادامه دارد.
زادخور تصریح کرد: تردد با قطار یکی از ایمن ترین راه های سفر است و زائران استان می توانند با خاطری آسوده برای عزیمت به منطقه مرزی از قطار استفاده کنند.
مدیرکل راه‌آهن شمال شرق(۱) گفت: قطارهای قابل تردد از خطوط ریلی استان در خدمات‌رسانی از جایگاه مطلوبی برخوردار است و کارکنان این اداره کل همواره آماده خدمات‌رسانی به اقشار مردم هستند.
روزانه ۸۰ قطار مسافربری و ۲۰ قطار باری از خطوط ریلی استان سمنان عبور می کند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c