ایرنا/ مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان سمنان گفت: افزایش قیمت نان در نانوایی‌های آزادپز و یارانه‌ای استان سمنان با توجه به افزایش قیمت حمل و نقل و خمیر مایه اجتناب‌ناپذیر است.
محمد باقر منوچهری روز دوشنبه در گفت و گویی بیان داشت: تاکنون در ارتباط با افزایش قیمت نان در استان سمنان تصمیمی اتخاذ نشده است اما به دلیل مشکلات اقتصادی خبازان، افزایش معقول قیمت نان ضروری است.
وی خاطر نشان کرد: نرخ حمل آرد از کارخانه تا نانوایی از سال ۹۳ تاکنون در استان سمنان تغیبر نکرده است که این امر باعث مشکلات اقتصادی برای افراد شاغل در این بخش نشده است.
منوچهری تصریح کرد: تصمیم نهایی افزایش قیمت نان در استان‌های کشور برعهده استانداران است و بالاترین شخص اجرایی هر استان براساس ارزیابی در بخش‌های مختلف نسبت به افزایش قیمت نان تصمیم گیری می کند.
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان سمنان اضافه کرد: هزینه کارگر، خمیرمایه و حمل آرد در سال‌های گذشته افزایش چشمگیری داشته است و با ثابت ماندن قیمت نان مشکلات اقتصادی خبازان افزایش یافته است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c