فارس/ عصر امروز سومین مسابقه تیم اترک خراسان شمالی در مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور در ورزشگاه ۱۹ مهر بجنورد و با حضور هزار تماشاگر و هوادار این تیم برگزار شد.
تیم اروند خرمشهر که میهمان این دیدار بود، طی دو هفته گذشته یک پیروزی و یک شکست در کارنامه خود ثبت کرده بود و تیم اترک بجنورد نیز دو بازی گذشته خود را با باخت پشت سر گذاشت تا تشنه کسب نخستین امتیاز در مسابقات باشد.
از همان ابتدا دو تیم به ارزیابی یکدیگر که تیم اترک با خطای یکی از بازیکنان خود و دریافت کارت قرمز از داور ۱۰ نفره شد اما توانست در همان نیمه نخستین گل خود در رقابت‌ها را به ثمر برساند.
اما در نیمه دوم این تیم خرمشهر بود که بر حملات خود افزود و توانست گل تساوی را وارد دروازه اترک کند. دو تیم بعدازاین نیز موقعیت‌های خطرناک گلزنی را داشتند که هیچ‌کدام از آنها به ثمر نرسید و تیرک دروازه‌ها مانع گلزنی شد و در انتها تیم اترک نخستین امتیاز خود در این مسابقات را کسب کرد.
فیروز کریمی که این روزها هدایت تیم اترک را برعهده دارد بازی را خوب ارزیابی کرد و گفت: شرمنده مردم شدیم و ده نفره شدن تیم در دقیقه ۲۵ بسیار سخت بود اما درمجموع بازی ارائه‌شده بهتر بود.
وی روند تیم را رو به رشد دانست و ادامه داد: باید این پیشرفت سرعت پیدا کند و حضور بازیکنان خوب در تیم توانست کیفیت بهتری را در تیم ایجاد کند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45