تسنیم/ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: نصب و راه‌اندازی دوربین‌های نظارتی و ترافیکی در این استان در دستور کار قرار دارد.
حبیب‌الله خجسته پور ظهر امروز در جلسه پایش تصویری که در سالن جلسات کوثر استانداری سمنان برگزار شد اظهار داشت: شهرداری متولی راه‌اندازی دوربین‌های پایش تصویری است.
وی با اشاره بر اهمیت راه‌اندازی این دوربین‌های پایش شهری در حوزه نظارتی و ترافیکی گفت: این طرح باید با نگاهی تخصصی و در نظر گرفتن تمامی جوانب به‌سرعت انجام شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان با بیان اینکه این طرح در گام نخست در شهر سمنان اجرا می‌شود گفت: باید اجرای این طرح در سه شهر بزرگ دیگر این استان در دستور کار قرار گیرد.
خجسته پور تأکید کرد: کارایی این سیستم باید از سوی نیروی انتظامی و راهور در هر 2 حوزه نظارتی و ترافیکی مورد تائید قرار گیرد.
وی بیان داشت: دستگاه‌های نظارتی، اطلاعاتی، امنیتی و استانداری به‌عنوان بهره‌بردار می‌توانند از ظرفیت راه‌اندازی دوربین‌های پایش شهری استفاده کنند.
مدیرکل امنیتی و انتظامی استان سمنان نیز در این جلسه راه‌اندازی دوربین‌های نظارتی و ترافیکی و ثبت تخلفات را از مباحث و موضوعات مهم استان سمنان برشمرد.
حسن اسلامی راد هدف از برگزاری این جلسه را انجام هماهنگی‌های لازم جهت نصب دوربین‌های نظارتی و ثبت تخلفات در سطح شهرها و معابر استان عنوان کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c