فارس/ علیرضا مظاهری در گفتگویی اظهار کرد: پلیس وظیفه ذاتی‌اش حفظ و ارتقاء امنیت پایدار در سطح جامعه است و در این رابطه با هرگونه اقدامی که باعث شود تا این امنیت مختل شود با قدرت برخورد می‌کند.
وی با اشاره به اینکه در همین رابطه طی هفته جاری کارآگاهان پلیس آگاهی استان با دریافت اخباری مبنی بر وقوع چندین مورد سرقت در سطح استان بلافاصله وارد عمل شدند، افزود: با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی و همچنین گشت زنی‌های هدفمند در سطح حوزه استحفاظی محل دقیق اختفای سارقان که جو استان را مختل کرده بودند مورد شناسایی قرار گرفت.
فرمانده انتظامی خراسان شمالی تصریح کرد: خوشبختانه با اقدام به‌موقع کارآگاهان و انجام چندین عملیات مختلف، ۲۳ سارق حرفه‌ای که طی هفته جاری با انجام سرقت‌های متعدد موجب نارضایتی مردم شده بودند دستگیر و به مقر انتظامی انتقال شدند.
مظاهری بابیان اینکه این افراد در بازجویی‌های به‌عمل‌آمده به ۴۸ فقره انواع سرقت در سطح استان اعتراف کردند، یادآور شد: سرقت از اماکن خصوصی و دولتی، قطعات خودرو، قاپ‌زنی، منزل، مغازه، کابل، جیب‌بری، موتورسیکلت و .... ازجمله این سرقت‌ها بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45