فارس/ رئیس پلیس آگاهی استان نیز از دستگیری ۳ سارق حرفه‌ای با ۱۳ فقره سرقت از اماکن خصوصی و دولتی، مغازه و داخل خودرو در بجنورد خبر داد.
رضا عرب زاده اظهار کرد: در طول هفته جاری تعدادی شکایت مبنی بر سرقت از اماکن خصوصی و دولتی، مغازه و داخل خودرو در سطح شهرستان بجنورد به این پلیس اعلام شد که بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه کارآگاهان در ابتدا با رصد مکان‌هایی که مورد سرقت قرار گرفتند به یکسری سرنخ‌هایی در این رابطه دست پیدا کردند، افزود: درنهایت هر ۳ سارق که در طول این هفته با استفاده از بی‌توجهی شهروندان به هشدارهای انتظامی از آنان سرقت می‌کردند توسط کارآگاهان شناسایی و در یک اقدام غافلگیرانه دستگیر شدند.
این مقام انتظامی بابیان اینکه متهمان در تحقیقات انجام‌شده به ۱۳ فقره سرقت از اماکن خصوصی و دولتی، مغازه و داخل خودرو در سطح شهرستان بجنورد اعتراف کردند، یادآور شد: پرونده تشکیل‌شده به همراه متهمان برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.
رئیس پلیس آگاهی استان خراسان شمالی در پایان برخورد با مجرمان و هنجارشکنان را به‌صورت مداوم در دستور کار پلیس دانست و گفت: مردم عزیز ضمن رعایت موارد امنیتی و توجه به هشدارهای پلیس در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را بدون فوت وقت از طریق تماس با ۱۱۰ به پلیس اعلام تا اقدامات لازم در این رابطه صورت پذیرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45