شبستان/ سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان فاروج گفت: خبری در فضاهای مجازی مبنی بر انجام بازی والیبال مختلط خانم ها و آقایان در سالن ورزشی این دستگاه منتشر شده که صحت ندارد و این بازی در فضای ورزشی یکی از دستگاه های شهرستان بوده است.
آتنا فراهی در گفت و گویی اظهار داشت: انتشار اخبار غیر موثق زمینه بی اعتمادی مردم را فراهم می سازد و باید افرادی که در این حوزه ها فعالیت می کنند نسبت به این جایگاه مطلع باشند.
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان فاروج، افزود: در فیلم گرفته شده از این بازی مشخص شد که بازی در سالن ورزشی غیر از سالن های این اداره انجام شده و دو تیم آزاد اقدام به این کار کرده اند.
وی با اشاره به اینکه سالن، مربوط به یکی دیگر از دستگاه های شهرستان است و ما نمی توانیم در روند واگذاری آن به بخش خصوصی یا افراد حقیقی دخالتی داشته باشیم، بیان داشت: سالن های اداره ورزش و جوانان طی روند تعریف شده به بخش خصوصی واگذار می شود و فقط می توانیم پاسخگوی حوزه کاری خودمان باشیم.
فراهی گفت: به نحوی این خبر منتشر شد و مسئولان شهرستان در خصوص آن واکنش نشان دادند که انگشت های اتهام به سمت این دستگاه بود.
وی اظهار امیدواری کرد: در روند انتشار اخبار نظارت بیشتری به ویژه در فضای مجازی صورت گیرد.
مدتی است در فضای مجازی خبری مبنی بر برگزاری رقابت مختلط والیبال بین خانم ها و آقایان در یکی از سالن های ورزشی در سطح شهر فاروج منتشر شده که امام جمعه فاروج هم در خطبه های نماز جمعه به آن واکنش نشان داد.
به تازگی هم نامه ای با امضای نقی هجرتی، رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش در فضای مجازی منتشر شده در پاسخ به مطالب مندرج در فضای مجازی با عنوان برگزاری مسابقه ورزشی مختلط در فاروج، که این مرجع، برای تنویر افکار عمومی به ویژه فرهنگیان با توجه به گزارش مدیریت آموزش و پرورش شهرستان فاروج اعلام داشته هیچ دانش آموزی در ساعت آموزشی و غیر آموزشی از طرف اداره آموزش وپرورش در سالن تمرین حضور نداشته و سالن در ساعت غیر آموزشی در اجاره بخش خصوصی بوده و این اتفاق در ساعت 15 تا 17 بوده که مادران با فرزندانشان در سنین پایین تمرین می کردند.
لازم به ذکر است قرارداد تیم لغو شده و فرد مذکور به پاسگاه و دادستانی معرفی شده و توسط دستگاه های ذی ربط در حال پیگیری است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45