ایرنا/ سرهنگ جاوید مهری روز پنجشنبه در نشستی به مناسبت هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: در این بازه زمانی ۳۴ هزار و ۵۲۰ لیتر سوخت غیرمجاز نیز در این شهرستان کشف شد که نسبت به سال پیش از آن ۲ برابر شده است.
وی به افزایش ۷۰ درصدی تصادفات درون شهری اسفراین اشاره کرد و گفت: از هفته نیروی انتظامی پارسال تا کنون بر اثر تصادفات درون شهری هشت نفر در این شهرستان جان باخته اند که بیشتر آنان موتورسواران بوده اند و شمار قربانیان سوانح درون شهری اسفراین ۳۳ درصد نسبت به پارسال افزایش داشته است.
فرمانده انتظامی اسفراین گفت: تصادفات برون شهری شهرستان تنها یک درصد افزایش داشته که در مقطع مزبور ۲۳۳ فقره تصادف در این محورها روی داده که ۱۸ مورد آن منجر به مرگ ۱۹ نفر شده و شمار قربانیان این سوانح ۳۱ درصد و مصدومان ۴ درصد کاهش یافته است.
سرهنگ مهری با اشاره به کشف ۱۷۰ تن سنگ معدنی سرب و روی، که به صورت غیرمجاز از معدن آلبلاغ این شهرستان برداشت شده بود، خواستار ساماندهی و تعیین تکلیف این معدن از سوی مسئولان مربوط شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45