ایسنا/ مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان از دستگیری باند 5 نفره شکارچیان در منطقه شکار ممنوع خنار سمنان خبر داد.
امیر عبدوس در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: این شکارچیان غیرمجاز که در اقدامی بی رحمانه به شکار ٤ راس قوچ و یک میش وحشی دست زده بودند در عملیات شبانه یگان حفاظت شهرستان سرخه دستگیر شدند.
وی ادامه داد: متاسفانه شکارچیان غیر بومی با راهنمایی و هدایت یک فرد بومی از روستای امامزاده عبدالله در منطقه شکارممنوع خناردر اقدامی بی رحمانه و غیر انسانی دو راس قوچ و دو راس میش وحشی را به صورت غیر مجاز شکار کردند.
عبدوس با بیان اینکه رویت تصاویر لاشه این شکارها دل هرانسان و دوستدار محیط زیست را به درد می آورد افزود: این قبیل انسان‌ها قاتل حیات وحش و خیانت کاران به نسل آینده و فرزندان خود هستند.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان ضمن تشکراز محیط بانان شهرستان سرخه بیان کرد: محیط بانان استان به صورت 24 ساعته در تمامی مناطق استان در حال گشت زنی و انجام وظیفه بوده و با کمک مردم محلی و همیارن محیط زیست حافظ انفال الهی هستند.
وی گفت: از این متخلفین یک قبضه اسلحه گلوله زنی، یک قبضه اسلحه ساچمه زنی قاچاق و مقداری مهمات کشف و ضبط شد و متخلفین نیز جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c