فارس/ مدیرعامل آتش نشانی بجنورد گفت: ساعتی پیش کارگاه تزریق گاز مایع غیر استاندارد، که به‌صورت غیراصولی در حال تزریق گاز به خودرو پژو بوده دچار حریق شد.
مجید گریوانی اظهار کرد: ساعتی پیش مرکز غیر استاندارد تزریق گاز مایع در بجنورد دچار حریق شد که دو نفر از شهروندان دچار سوختگی شده و توسط اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.
وی ادامه داد: حال یکی از مصدومان حادثه وخیم اعلام شده و همچنین دو آتش‌نشان نیز به‌صورت سطحی در حین امدادرسانی و به دلیل دخالت یکی از شهروندان به‌صورت خودسرانه و غیراصولی، دچار سوختگی شدند.
مدیرعامل آتش‌نشانی بجنورد افزود: کارگاه‌های غیراستاندارد تزریق گاز مایع خطرات بالقوه سطح شهر هستند که اقدام به پر کردن پیک‌نیک و سوخت‌گیری خودروها کرده و خطرات بسیار بالایی دارند.
گریوانی علت حادثه را استفاده از اتصالات غیراستاندارد و مجاورت با شعله روشن اعلام کرد.
وی توصیه‌ای نیز برای هم‌وطنان داشت تا در حوادث و آتش‌سوزی‌ها در محل حادثه تجمع نکند و با توجه به اینکه هر کاری نیاز به تخصص لازم دارد لذا از اقدام غیراصولی خودداری کرده تا جان خود و آتش‌نشانان را به خطر نیندازند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45