فارس/ بهروز اسودی در گفت‌وگویی اظهار کرد: در 6 ماهه ابتدایی سال جاری و در قالب گشت‌های نظارت و بازرسی، چهار هزار و 780 مورد بازرسی قاچاق کالا از واحدهای صنفی غیر صنفی در استان صورت گرفته است.
وی افزود: گشت‌های نظارت و بازرسی از سطح عرضه با همکاری اعضای کارگروه حمایت از تولید و نظارت بر گردش کالا و دستگاه‌های ذی‌ربط از قبیل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، دانشگاه علوم پزشکی، تعزیرات حکومتی، اصناف، دخانیات، نیروی انتظامی، استاندارد و غیره در شهرهای استان سمنان انجام گرفته است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان تصریح کرد: در گشت‌های بازرسی که به‌منظور مبارزه با کالای قاچاق سلامت‌محور، مواد غذایی و لوازم آرایشی و بهداشتی و 11 قلم کالا انجام شده است، 548 پرونده قاچاق تنظیم و به مراجع قانونی ارجاع شده است.
اسودی بیشترین کشفیات کالای قاچاق را مواد دخانیات، آرایشی و بهداشتی، سوخت و مواد غذایی عنوان کرد و اظهار کرد: ارزش ریالی این تعداد پرونده قاچاق که طی شش ماه گذشته تنظیم‌شده 345 میلیارد و 537 میلیون ریال است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c