باشگاه خبرنگاران/عاملان درگیری در قطار شهری مشهد که در دو شب گذشته بازداشت شدند منتظر حکم قانون هستند.
میثم زارع، مدیر روابط عمومی قطار شهری مشهد گفت: ساعت ۱۹:۵۰ شنبه شب گذشته دو خانم مسافر پس از ورود به ایستگاه فرودگاه قطار شهری مشهد با کشف حجاب مورد تذکر مامور حراست این ایستگاه قرار می گیرند و حجاب لازم را رعایت می کنند.
زارع افزود: این دو خانم پس از سوار شدن در قطار شهری مابین ایستگاه فرودگاه و ریحانه دوباره با کشف حجاب مورد تذکر یک شهروند وظیفه شناس قرار گرفتند که اینبار به همراه یک جوان آقا که ربطی هم به این درگیری نداشت با خشم به سمت این آمر معروف حمله ور شدند و او را مورد ضرب شتم قرار می دهند.
مدیر روابط عمومی قطار شهری مشهد تصریح کرد: با مداخله مسافرین قطار شهری این درگیری برای لحظاتی خاتمه پیدا می کند و در ایستگاه غدیر هر ۴ نفر به حراست این ایستگاه مراجعه می کنند.
زارع در پایان گفت: طبق قوانین با تماسی که با ماموران نیروی انتظامی داشتیم هر ۴ نفر برای ادامه مراحل قانونی در اختیار قانون قرار گرفتند که تا به این لحظه ۲ نفر خانم عامل درگیری به زندان منتقل شدند و دو نفر آقای دیگر هم منتظر رای دادسرا می باشند.


همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید< a href= 'https://t.me/akharinkhabar' > ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید