تسنیم/فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گناباد گفت: قریب به یک تن مواد مخدر در شهرستان گناباد کشف شد که آمار نشان از افزایش ۲۰ درصدی کشفیات دارد.
سرهنگ قربانعلی قربانی، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گناباد به مناسبت هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: پلیس در حوزه‌های مختلف به مردم ارائه خدمت می‌کند اما یکی از واحدهایی که مردم ارتباط زیادی با آن دارند مرکز فوریت‌های پلیس است که در یکسال اخیر 13 هزار تماس با این مرکز مردم گناباد داشته‌اند.
وی ادامه داد: شعار امسال هفته نیروی انتظامی "پلیس هوشمند، امین مردم" است و از همین رو شاهد آن هستید که نیروی انتظامی با روحیه جهادی در میدان برای تامین قانون حضور دارند و با هر شخصی که بخواهد از قانون تخطی کند به شدت برخورد خواهد کرد.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گناباد تصریح کرد: در این مدت قریب به یک تن مواد مخدر در شهرستان کشف شده که آمار نشان از افزایش 20 درصدی کشفیات دارد.
وی ادامه داد: میزان صدور گواهینامه، شماره‌گذاری و نقل و انتقال خودرو و موتورسیکلت هم در مدت یاد شده به ترتیب 13، 34 و 39 درصد، صدور گذرنامه و معافیت‌های تحصیلی و کفالت‌های دائمی و موقت 20، 24 و پنج درصد، عدم سوء پیشینه 22 و صدور پروانه کسب 25 درصد افزایش یافته است.
قربانی افزود: توهین و فحاشی، نزاع و درگیری و اختلاف‌های خانوادگی به ترتیب با 27، 23 و 15 درصد بیشترین درصد آسیب‌های اجتماعی گناباد را تشکیل می دهند که باید با قانون مداری، سعه صدر و خویشتن داری و یادگیری آموزش‌های خانوادگی و مهارت‌های زندگی این آسیب‌ها را کاهش یابد.
حامد قربانی فرماندار گناباد نیز در همین خصوص به خبرنگار تسنیم در گناباد گفت: امنیت امروز ما در کشور مرهون تلاش‌ها و مجاهدت‌های نیروی انتظامی و نظامی کشور است که این از دستاوردهای مهم نظام جمهوری اسلامی است.
وی ادامه داد: با رهبری مقام معظم رهبری شاهد آن هستیم که هماهنگی خوبی بین نیروهای انتظامی و سایر نیروهای نظامی کشور وجود دارد که ثمره آن امنیت است که داریم و آن در شرایطی که مردم شاهد تحولات و جریانات کشورهای همسایه هستند.
قربانی افزود: حمایت از نیروی انتظامی مورد توجه خاص قرار دارد و اختصاص اعتبار برای تکمیل و راه‌اندازی کلانتری جدید و بازسازی کلانتری‌ها در بخش‌های تابعه از مصادیق بارز این امر است.


همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید< a href= 'https://t.me/akharinkhabar' > ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید