ایرنا/ یک عضو شورای اسلامی شهر اهواز با بیان اینکه نخاله‌های ساختمانی شهر اهواز را تصرف کرده‌اند گفت: پیشتر این نخاله‌ها در مناطق حاشیه شهر بودند اما اکنون تمام شهر را بلعیده‌اند و هیچ نظارتی بر آنها نمی‌شود.
سیدمحسن موسوی زاده روز سه شنبه در نود و دومین نشست علنی شورای شهر اهواز در سرسرای اجتماعات این شورا، همچنین با اشاره به اینکه فروش دام زنده در سطح این شهر زیبنده نیست افزود: دستگاه های متولی باید مکان مناسبی را برای فروش دام زنده در شهر مشخص کنند.
وی ادامه داد: شهر اهواز با کمبود فضای سبز روبه رو است و در برخی مناطق یا فضای سبزی وجود ندارد و یا بر اثر نبود مراقبت از بین رفته است.
وی حذف علایم هشدار دهنده در سطح شهر اهواز را ضعف معاونت حمل و نقل شهرداری اهواز دانست و گفت: در برخی از خیابان های شهر اهواز هیچ خط کشی برای تردد عابر پیاده وجود ندارد.
موسوی زاده با انتقاد از آنچه که وجود معضلات شهری در اهواز بیان کرد افزود: آسفالت خیابان ها در شهر نامناسب است و با شروع بارش باران شرایط بدتر می شود.
وی درخصوص خدمات رسانی به ساکنان کوی مشعلی گفت: سرانجام پس از کشمکش ها محدوده میان شهرستان کارون و اهواز مشخص شده و باید شهرداری اهواز به وضعیت ساکنان کوی مشعلی رسیدگی کند.
این عضو شورای شهر اهواز با انتقاد از وضعیت بد بازار جمعه اهواز خاطر نشان کرد: بازار جمعه اهواز محل مناسبی ندارد و همیشه در آن محل شاهد ترافیک هستیم.
وی همچنین از نیروی انتظامی خواستار مقابله با عرضه کنندگان قلیان در سطح پارک ها شد و گفت: عرضه قلیان در سطح شهر و پارک ها باید حذف شود تا خانواده ها امکان تفریح داشته باشند.
موسوی زاده درخصوص وضعیت اتوبوسرانی شهر اهواز نیز بیان کرد: اتوبوس های خراب پارک شده در توقفگاه سازمان اتوبوسرانی باید تعمیر و وارد ناوگان شود.
وی خواستار کار جهادی مسئولان شهرداری اهواز شد و افزود: انتظار می رود مسئولان و مدیران مناطق شهرداری برای رفع محرومیت کار جهادی را در پیش گیرند؛ اگر فردی مسئولیتی را قبول می کند باید با جان و دل در این راه تلاش کند.
این عضو شورای شهر اهواز ضمن پیشنهاد ساخت دروازه قرآن در اهواز گفت:یکی از خواسته های اعضای شورای شهر اهواز ساخت دروازه قرآن از سمت منطقه عین۲ است.
وی در ادامه در خصوص پروژه های نیمه تمام شهر اهواز بیان کرد: زیر گذر پردیس، پل دغاغله، زردشت، پل ولایت و مسیر ارتباطی آن به کمربندی فرودگاه و روزگذر خیابان امام خمینی(ره) شرقی از جمله پروژه های نیمه تمام شهر هستند.
تفریغ بودجه سال ۹۶ عمران شهری و سازمان پارک ها و فضای سبز اهواز، و بررسی بودجه سال ۹۸ سازمان بهسازی و نوسازی اهواز از جمله دستورکارهای نود و دومین نشست علنی شورای شهر اهواز بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335