فارس/ عبدالرضا آملازاده مدیر واحد فاضلاب آبفا اهواز اظهار کرد: حدود بیست روز الی یک ماه است که آغاز به نصب دریچه‌های سرقت شده فاضلاب‌ها در سطح شهر کرده‌ایم ولی ظاهراً داستان سرقت و نصب دریچه فاضلاب‌ها ادامه دارد و همانند گرفتگی‌های سطح شهر تمام‌شدنی نیست.
وی افزود: دریچه‌های جدیدی که جایگزین دریچه‌های سرقت شده می‌شوند، کامپوزیتی بوده و قابل بازیافت نیستند و همچنین ارزش مالی چندانی ندارند.
آملازاده عنوان کرد: باوجود شرایط دشوار اقتصادی، برای ساخت هرکدام از دریچه‌های جدید مبلغ 600 تا 700 هزار تومان هزینه شده است که در مقایسه با حفظ جان مردم و نرسیدن آسیب به شهروندان مبلغی ناچیز است.
مدیر واحد فاضلاب آبفا عنوان کرد: به‌منظور کاهش یا رفع مشکل سرقت دریچه فاضلاب‌ها، باید سعی کنیم به‌مرور زمان درب‌های قابل سرقتی را که ارزش مالی دارند با دریچه‌های غیرقابل بازیافت تعویض کنیم.
وی گفت: از حدود یک ماه گذشته در سطح شهر شروع به نصب دریچه‌های کامپوزیتی غیرقابل بازیافت کرده‌ایم و مکان‌هایی که از لحاظ وارد کردن آسیب و صدمات در الویت قرار داشتند را پوشش داده‌ایم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335