فارس/ معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از تعطیلی یک کارگاه غیرمجاز تولید لوازم جلوبندی انواع خودرو در البرز خبر داد.
سیامک آقایی، معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از تعطیلی یک کارگاه غیرمجاز تولید لوازم جلوبندی انواع خودرو در البرز در قالب گشت مشترک بازرسین سازمان صمت و اداره کل تعزیرات حکومتی خبر داد.
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز بیان کرد: این کارگاه غیرمجاز، لوازم کهنه و مستهلک جلوبندی خودروها را بازسازی و رنگ کرده و تحت عنوان برندهای معروف بازار، به عنوان کالای نو و آکبند به فروش می رسانده است. حدود 280 میلیون ریال کالای تقلبی از این کارگاه کشف شد.
وی اظهار کرد: طی گشت مشترک بازرسین سازمان صمت، دانشگاه علوم پزشکی و اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان البرز از یک واحد صنفی عطاری در شهرستان کرج بازرسی به عمل آمد و مقداری قرص ترامادون و شربت متادون به ارزش یک میلیارد و 215 میلیون ریال کشف و با دستور مقام قضائی ضبط شد.
آقایی در پایان اعلام کرد: پرونده های مذکور پس از انجام تحقیقات مقدماتی جهت بررسی های تکمیلی و صدور رأی نهایی به اداره تعزیرات حکومتی استان البرز ارجاع شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af