فارس/نماینده وزیر صنعت، معدن و تجارت ظهر امروز در جمع کارگران شرکت آذرآب اراک اظهار کرد: آذرآب یک کارگاه نیست، بلکه یک بنگاه اقتصادی ارزشمند با ابزارآلات، ماشین‌آلات و از همه مهم‌تر نیروی انسانی مجرب، کارگران زبده و مهندسان خبره‌ای است که باید بر اساس این شاخصه‌های ممتاز و ویژه‌ واگذار شود.
وی تصریح کرد: سرمایه انسانی آذرآب به عنوان عالی‌ترین جز این شرکت هستند که باید قدردان زحمات آنان بود.
نماینده وزیر صنعت، معدن و تجارت بیان داشت: براساس مصوبه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید واگذاری آذرآب بدون کسب نظر شورای تامین صورت نخواهد گرفت، بدون مشورت با شورای تامین استان و در نظر گرفتن شاخص‌های تایید صلاحیت متقاضیان هیچ واگذاری انجام نخواهد شد.
یاوری ادامه داد: واگذاری اگر زمان‌بر شود و با در نظر گرفتن اهلیت‌سنجی و سلامت سنجی صورت بگیرد، بهتر است تا اینکه بخواهیم سرعت بدون دقت داشته باشیم.
وی تصریح کرد: همه کارگران آذرآب به دنبال واگذاری شرکت به فرد با اهلیت هستند، کسانی باید مالکیت و مدیریت شرکت آذرآب را بر عهده بگیرند که از نظر فنی، علمی، کارایی و حتی مالی توانایی مدیریت این مجموعه عظیم صنعتی را داشته باشد.
نماینده وزیر صنعت، معدن و تجارت بیان داشت: قرار است اعضای شورای کارگری آذرآب در جلسات تصمیم‌گیری پیرامون واگذاری به نمایندگی از کارگران حضور یابند، طی نشستی که روز گذشته مسوولان استان با معاون رئیس جمهور داشتند قرار شد شرکت نفت نیز به موضوع ورود پیدا کند.
یاوری تاکید کرد: بین کارگر و کارفرما قانون حاکم است، تبعیت از قانون کار اجتناب ناپذیر است و هم کارگر و هم کارفرما باید به قانون تمکین کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f