فارس/ رئیس بازرسی فرمانداری کرج گفت: طی بازرسی های امروز یک رستوران متخلف به دلیل عدم رعایت موازین بهداشتی، تقلب و گرانفروشی پلمب و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی ارجاع شد.
کیوان کاظم، رئیس بازرسی فرمانداری کرج ظهر امروز در بازدید سرزده از واحدهای صنفی و رستوران های سطح شهر گفت: آژیر هشدار گشت مشترک بازرسی فرمانداری و تعزیرات، بهداشت، صنعت و معدن و اصناف از واحدهای طبخ و عرضه غذا شامل رستوران ها و ... به صورت مستمر به صدا در آمده است.
رئیس بازرسی فرمانداری کرج با بیان اینکه صنوفی که در کرج به صورت مستقیم در چرخه ی معیشت مردم نقش دارند، زیر ذره بین بازرسان هستند و رصد می شوند، اذعان کرد: در بازدیدهای بدون اطلاع و سرزده از صنوف، هر گونه خدماتی که سلامت مردم را نشانه گرفته باشد، متوقف خواهد شد.
وی با بیان اینکه مأموریت ویژه ای از سوی فرماندار در رابطه با اخلال گران سلامت مردم داریم، تصریح کرد: دستور اکید فرماندار کرج را اجرا می کنیم و در این خصوص اهل هیچ گونه مماشاتی نیستیم. طی بازرسی های امروز یک رستوران متخلف به دلیل عدم رعایت موازین بهداشتی، تقلب و گرانفروشی پلمب و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی ارجاع شد.
رئیس بازرسی فرمانداری کرج بیان کرد: بدون اطلاع قبلی با گشت های ویژه ای که در سطح شهر داریم، پس از تذکرهای لازم در صورت تکرار، بدون اغماض واحدهای متخلف پلمب خواهند شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af