رکنا/درگیری و نزاع خونین بین چند راننده کامیون‌ در مشهد ۷ نفر را روانه بیمارستان کرد.
ماجرا از یک بارگیری ساده در شرکت شروع شد. عده ای از رانندگان مدعی بودند که زودتر از گروه دیگر آمده و باید بارگیری کنند و عده ای هم خلاف نظر آن ها می گفتند از قبل جایشان را رزرو کرده بودند. همین بگو مگوی ساده ناگهان رنگ خون گرفت و پای چاقو و چماق به میدان باز شد.
هر کدام از طرفین دعوا می خواستند حرف خود را به کرسی بنشانند از همین رو با چاقو و چماق به جان همدیگر افتادند. لباس برخی از طرفین خونین شد و دست و سر بعضی ها هم شکست. گویا این غائله قرار نبود پایانی داشته باشد. با تماس مسئولان شرکت تولیدی مورد نظر پای مأموران پاسگاه اسلام قلعه مشهد به این صحنه باز شد.
رانندگان عصبانی به محض مشاهده مأموران هر یک به سویی رفتندتا شاید نامشان در فهرست شروع کنندگان این دعوا قرار نگیرد. در این میان اما عده ای که تن و بدنشان از ضربات چاقو و چوب و چماق زخم برداشته بود روی زمین افتاده و طلب کمک می کردند.
با اعلام این گزارش به مرکز فوریت های پزشکی بلافاصله چند تیم از عوامل اورژانس 115 در محل حاضر شدند و طی هماهنگی قضایی 7 نفر که دچار جراحت شده بودند را به مرکز درمانی انتقال دادند.
هنوز خبری از شناسایی گردانندگان اصلی این دعوا به میان نبود که کار تحقیقات پلیس از چند نفر از طرفین دعوا و همچنین شاهدان آغاز شد. متهمان این پرونده غافل از اینکه دوربین های مداربسته همه چیز را ثبت و ضبط کرده حاضر به معرفی خود نشدند که مجریان قانون پس از تکمیل تحقیقات میدانی خود و با استفاده از مستندات و سرنخ های موجود 2نفر از عاملان اصلی این درگیری خونین را دستگیر کردند.


همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید< a href= 'https://t.me/akharinkhabar' > ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید