آخرین خبر/مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: ۴۵۶ ویژه برنامه همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش در این استان برگزار می‌شود.
ادهم کرد زابلی اظهار داشت: افتتاح ۱۵ طرح ورزشی با اعتبار ۱۹ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان و اجرای برنامه فرهنگی و ورزشی از مهمترین برنامه‌های تدارک دیده شده این هفته در استان است.
وی ادامه داد: هم‌اینک ۱۲۶ طرح نیمه تمام ورزشی در سیستان و بلوچستان در دست تکمیل است که ۱۵ طرح آن در هفته تربیت بدنی و ۲۰ طرح در دهه فجر در این استان به بهره‌برداری می‌رسد.
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان با اشاره به جایگاه والای ورزشکاران این استان در عرصه ملی گفت: با اقدامات مطلوب انجام شده در سال‌های اخیر هم‌اینک ۱۲۸ نفر از ورزشکاران این استان به اردوی تیم ملی دعوت شدند.
وی افزود: همچنین در دومین دور المپیاد استعدادهای برتر کشور ۸۹۰ ورزشکار سیستان و بلوچستان تابستان امسال در۵۰ رشته به مصاف حریفان کشوری خود رفتند که برای نخستین بار منجر به کسب۱۳ مدال طلا، ۱۳ مدال نقره و ۲۵ مدال برنز شد.
کرد ادامه داد: همچنین رشته‌های سپک تاکرا، کبدی و فوتبال ساحلی در بخش تیمی قهرمان دومین دوره رقابت‌های المپیاد استعدادهای برتر کشور شدند.
وی بیان کرد: حدود ۱۰۰ ورزشکار نونهال سیستان و بلوچستان بعد از کسب موفقیت در المپیاد استعداد برتر به اردوی تیم ملی دعوت شدند.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c