ایرنا/رئیس پلیس راه ایلام گفت: تمام خودروهای پارک شده در مسیر ۱۱ کیلومتری منتهی به پایانه مرزی مهران موسوم به پل زائر و معابر عمومی شهر مهران به پارکینگ بزرگ اربعین منتقل شدند.
سرهنگ رضا همتی زاده اظهار داشت: صاحبان این خودروها باید به پارکینگ بزرگ اربعین مراجعه کرده و خودرو خود را با اعلام شماره پلاک به مسئولان پارکینگ، تحویل بگیرند.
وی یادآور شد: مالکان خودروهایی که برای یافتن ماشین خود با مشکل مواجه می‌شوند می‌توانند با سامانه‌های ۱۱۰، ۱۲۰ و ۱۱۰۱۲۰ تماس بگیرند.
رئیس پلیس راه ایلام تاکید کرد: همچنین رانندگان در طول مسیر بازگشت به استان خود با گرفتن سامانه ۱۴۱ از وضعیت لحظه‌ای ترافیکی راه‌های کشور اطلاع یابند.
سرهنگ همتی‌زاده در مورد ترافیک جاده‌های استان نیز گفت: هم اکنون تردد در جاده‌های خروجی استان ایلام پرحجم اما روان است و ماموران پلیس راه از استان‌های معین تا تخلیه کامل زائران در استان حضور دارند.
وی اضافه کرد: هم اینک بیش از ۹۰ درصد از پارکینگ های عمومی و اربعین در شهر مهران به علت بازگشت زائران از عراق تخلیه شده است و ۱۰ درصد باقیمانده نیز با بازگشت زائران به تدریج در حال خالی شدن از خودرو است.
شهرستان مرزی مهران در ۸۵ کیلومتری جنوب غربی ایلام با داشتن مرز بین‌المللی از معابر اصلی و مهم تردد خودروهای شخصی، کامیون های حامل کالاهای صادراتی و خودروهای حامل زائران عتبات عالیات است.
در ایام اربعین ۹۸ بیش از سه میلیون و ۴۰۰ هزار نفر از مرز بین المللی مهران تردد کردند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a