ایرنا/ مدیر روابط عمومی اورژانس و فوریت‌های پزشکی استان فارس شمار مصدومان حادثه تصادف دو خودروی سرویس مدرسه در ظهر یکشنبه را در شهر شیراز ۴ دانش آموز مقطع ابتدایی اعلام کرد؛‌ در حالی که منابع خبری در روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان فارس شمار مصدومان را دو دانش آموز در مقطع تحصیلی متوسطه اعلام کرده اند که اگر این تفاوت به خاطر روایت دو رخداد جداگانه نباشد، باید در بروز این اختلاف تامل کرد.
ظهر یکشنبه دو دو دستگاه خودرو در محل چهار راه تخت جمشید شهر شیراز با هم برخورد کردند که هر دو سرویس مدرسه بودند.
حسن همتی با بیان اینکه سه نفر از مصدومان دختر و یک نفر پسر هستند گفت: سه دختر دانش آموز مصدوم به دلیل وارد شدن ضربه به تشخیص امدادگران اورژانس به بیمارستان مسلمین شیراز منتقل شدند و دانش آموز پسر نیز در صحنه تصادف مورد مداوا قرار گرفت.
ماموران راهنمایی و رانندگی هنوز علت این حادثه را اعلام نکرده اند.
از سویی رئیس اداره اطلاع‌رسانی آموزش و پرورش فارس اعلام کرد: تنها یک سرویس مدرسه در شیراز تصادف کرده که براثر آن ۲ دانش آموز دبیرستانی در آن مصدوم شده‌اند.
حمیدرضا شعبانی اظهار داشت: حادثه تصادف ظهر امروز، براثر برخورد یکدستگاه خودروی سمند تاکسی سرویس مدرسه و یکدستگاه پراید شخصی واقع شده و طی آن ۲ دختر دانش آموز دوره اول متوسطه مصدوم و توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.
شعبانی گفت: یک خودروی سرویس مدرسه دچار حادثه شده اما در حال بررسی بیشتر ابعاد حادثه هستیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913

منبع : ایرنا