ایرنا/سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: با توجه به نقشه های هواشناسی، ابرناکی برخی ساعات بارندگی و وزش باد تا پایان هفته مورد انتظار است.
مازیار غلامی اظهار داشت: نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار سامانه ناپایدار تا پایان هفته در منطقه است. بنابراین مه آلود بودن هوا، ابرناکی، بارندگی، وزش باد و رعد و برق(پاره ای نقاط موقتی شدید) مورد انتظار است.
وی تصریح کرد: بر اساس نقشه های هواشناسی پیش بینی می شود که برای روز سه شنبه شاهد آسمانی نیمه ابری تا ابری و مه آلود، بارندگی متناوب، وزش باد و رعد و برق(پاره ای نقاط موقتی شدید) و چهارشنبه نیمه ابری تا ابری و مه آلود، بعضی ساعات بارندگی و وزش باد و رعد و برق(پاره ای نقاط موقتی شدید) باشیم.
وی با اشاره به بیشینه و کمینه دمای استان طی 24 ساعت گذشته یادآور شد: طی 24 ساعت گذشته منجیل با 24درجه سلسیوس بیشینه دما و جیرنده با 9 درجه سلسیوس کمینه دمای استان را به خود اختصاص داده اند.
سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: همچنین بیشینه و کمینه دما در ایستگاه کشاورزی رشت به ترتیب 21 و 17 درجه سلسیوس ثبت شده است.
وی توصیه کرد: شهروندان از استقرار در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها خودداری کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0

منبع : ایرنا