ایرنا/معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر از شرکت ۸ هزار و ۶۷۰ دانش ­آموز بوشهری در اردوی راهیان نور دانش ­آموزی امسال خبر داد.
سرهنگ سهراب انبارکی روز دوشنبه در جلسه هماهنگی راهیان نور دانش ­آموزی استان بوشهر گفت: افتتاحیه اردوی راهیان نور دانش ­آموزی استان، ۱۸ آبان با اعزام نخستین کاروان دانش­ آموزان خواهر از شهرستان دشتستان آغاز می شود و اعزام گروه خواهران تا ۲۰ آذر ادامه دارد.
وی افزود: اعزام­ های راهیان نور برادران نیز از اول بهمن ماه آغاز می­شود که دانش ­آموزان شرکت کننده در این اردوها از یادمان مناطق عملیاتی جنوب و جزیره خارگ بازدید خواهندکرد.
مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر نیز گفت: بیش از ۵ هزار دانش آموز در بخش خواهران و بیش از ۳ هزار دانش ­آموز در بخش برادران در اردوهای راهیان نور دانش ­آموزی امسال شرکت می کنند.
عبدالهادی صبحانی خواه اظهار کرد: اردوهای راهیان نور دانش ­آموزی امسال با قدرت و صلابتی بیش از گذشته برگزار می شود .
وی یادآورشد: هدف از برگزاری این اردوها، نهادینه کردن فرهنگ دفاع مقدس در میان دانش ­آموزان است به طوری که این فرهنگ به خوبی برای دانش­ آموزان قابل درک باشد.
مهراب کیانی مسئول سازمان بسیج دانش­ آموزی استان بوشهر نیزگفت: اعزام ­های دانش ­آموزان هر شهرستان زمان ­بندی شده است که قرار است در این زمینه جلسه ­ای نیز جهت انجام هماهنگی­ های بیش­ تر با مسئولان اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر برگزار شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22

قسطي کلاب
قسطي کلاب محتوای حمایتی