فارس/مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بناب با بیان اینکه در عرض سال‌جاری کمیسیون ماده 55 شهرداری تشکیل نشده است؛ گفت: متأسفانه در برخی محلات شهرستان مردم همچنان به نگهداری احشام مبادرت می‌کنند و شهرداری در خصوص جمع‌آوری آنها اقدامی نکرده است.
علی نیّرپور امشب در جلسه کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت زنان و خانواده شهرستان بناب که با حضور علی پورشکوهی مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استاندار آذربایجان‌شرقی تشکیل یافته بود، با اشاره به اینکه فعالیت‌های باراندازهای انگور در شهرستان آلودگی بهداشتی ایجاد می‌کنند و باید از سال آینده در این خصوص اقدام اساسی صورت گیرد.
وی با تأکید بر اینکه مشکلات فاضلاب سلامت و بهداشت ساکنان محله کوی پاسگاه را تهدید می‌کند؛ تصریح کرد: هم اکنون در شهرستان بناب در بحث تصفیه فاضلاب مشکل جدی داریم و دفع فاضلاب در این شهرستان نزدیک به صفر است و بالای 90 درصد فاضلاب تولیدی بدون تصفیه است.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بناب همچنین آبیاری قسمتی از مزارع شهرستان به وسیله فاضلاب را به میدان مین تشبیه کرد و گفت: سلامت شهروندان در این خصوص تهدید می‌شود.
نیّرپور با تأکید بر اینکه شرایط خروجی فاضلاب شهر بناب با مشکل 100 درصد مواجه است؛ خاطرنشان ساخت: مسوولان امر باید چاره‌ای اساسی در این خصوص بیندیشند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ
آخرین خبر آذربایجان شرقی در سروش :
http://sapp.ir/Eazerbaijan.Online

آخرین خبر آذربایجان شرقی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157286400C8c8e888eaf