ایرنا/در اثر 2 حادثه جداگانه در آذربایجان‌شرقی شامل ریزش دیوار در شهرستان‌ میانه و برق‌گرفتگی در عجب شیر 2 تن جان خود را از دست دادند.
فرمانده انتظامی عجب شیر اعلام کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر برق گرفتگی در یکی از روستاهای شهرستان عجب شیر، ماموران انتظامی و امدادی به محل حادثه اعزام شدند.
سرهنگ رحمان عبدی افزود: ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند، زنی ۱۹ ساله حین کار با لوازم خانگی دچار حادثه برق گرفتگی شده است.
وی با بیان اینکه ماموران اورژانس مصدوم را به بیمارستان امام خمینی عجب شیر منتقل کردند،افزود: متاسفانه اقدامات احیاء موثر نبود و فرد مصدوم جان باخت .
فرمانده انتظامی شهرستان میانه هم از مرگ پیرمردی بر اثر ریزش دیوار در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ رمضان الهوردیان گفت: این فرد ۷۵ ساله در حال کار و تعمیر دیوار یک منزل بود که متاسفانه بر اثر ریزش دیوار فوت کرده است.
فرمانده انتظامی میانه با اشاره به اینکه علت دقیق وقوع حادثه در دست بررسی است ، از شهروندان خواست، در حین کار اصول ایمنی را رعایت کنند تا شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ
آخرین خبر آذربایجان شرقی در سروش :
http://sapp.ir/Eazerbaijan.Online

آخرین خبر آذربایجان شرقی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157286400C8c8e888eaf

منبع : ایرنا