باشگاه خبرنگاران/به دستور دادستانی زرند؛ یک واحد متخلف که اقدام به اعزام غیرقانونی تور‌های گردشگری زیارتی می کرد،پلمب شد.
محمد اسلامی رئیس میراث فرهنگی زرند گفت: چند روز قبل یکی از شهروندان با ارائه‌ی شکوائیه‌ای از برخورد نامناسب یکی از واحد‌های سیاحتی زیارتی و ارائه‌ نکردن خدمات مناسب خبر داد و خواستار پیگیری شد.
اوافزود: بلافاصله تیمی جهت بررسی موضوع به محل استقرار این واحد اعزام و مشخص میشود که این واحد بدون مجوز قانونی از اداره کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی اقدام به اعزام مسافران به نقاط مختلف کشور می کند.
اسلامی افزود: گزارش تخلف این واحد به دستگاه قضایی ارسال و تشکیل پرونده شده و به دستور مقام قضایی و با همکاری پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این واحد پلمب گردید.
رییس میراث فرهنگی زرند با درخواست از شهروندان زرندی خواست تا برای مسافرت‌های گردشگری از طریق آژانس‌های معتبر گردشگری اقدام نمایند.
اسلامی با هشدار نسبت به فعالیت تور‌های غیرمجاز و مخاطرات احتمالی فراوانی که در این نوع فعالیت‌های غیرقانونی وجود دارد گفت:هم اکنون بالغ بر ۱۰ دفتر خدمات سیاحتی و زیارتی دارای مجوز‌های قانونی در شهرستان زرند فعالیت می کنند که تحت نظارت میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی ملزم به رعایت تمام قوانین و مقررات هستند و از نظر ارائه‌ی خدمات مطلوب با قاطعیت می توان گفت که خدمات آژانس‌های گردشگری زرند در بسیاری از موارد در سطح استان کم نظیر است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00

منبع : باشگاه خبرنگاران