ورزش 3/هفته هفتم لیگ برتر با پیروزی فولاد خوزستان و نفت مسجدسلیمان و همچنین تساوی صنعت نفت آبادان سه نماینده خوزستان ادامه یافت تا روند رو به رشد این سه تیم ادامه دار باشد.
در فصول قبل هرگاه سه یا چهار نماینده از خوزستان در لیگ برتر حاضر بود، اکثرا نتایج درخشانی از سوی همه تیم ها گرفته نمی‌شد و یکی دو تیم برای نیفتادن می‌جنگیدند.
فولادی ها در تبریز موفق شدند با یک کامبک فوق العاده برابر ماشین سازی به پیروزی برسند و دوازده امتیازی شوند، شاگردان نکونام که هم امتیاز پرسپولیس و نفت آبادان هستند، با تفاضل گل بهتر و تعداد گل زده بیش تر در رده چهارم قرار دارند.

تیم

نفتی های آبادان نیز در جم به یک تساوی ارزشمند رسیدند، البته هدر رفتن ضربه پنالتی توسط بازیکن حریف در کسب این امتیاز بی تاثیر نبود تا آنها نیز دوازده امتیاز شوند و پس از فولاد در رده پنجم قرار بگیرند.

تیم

مسجدسلیمانی ها نیز با شوت دیدنی ملکیان به یک پیروزی شیرین خانگی رسیدند و توانستند جمع امتیازات خود را به یازده برسانند و در جایگاه هفتم قرار بگیرند. شاگردان تارتار هنوز هیچ باختی را در کارنامه ندارند و با ادامه این روند، می توانند پدیده فصل نوزدهم لیگ برتر باشند.

تیم


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335

منبع : ورزش 3