ایرنا/  با تلاش شوراهای حل اختلاف استان هرمزگان ۲ پرونده اختلاف مالی به ارزش هفت میلیارد ریال با صلح و سازش مختومه شد.

مظفر حمزه‌ئی، معاون قضایی و رییس شوراهای حل اختلاف هرمزگان اظهار کرد: این دو پرونده از چند سال قبل در روستای کرمون بندرعباس مطرح و موجب اختلاف بسیاری میان خانواده‌های هر دو طرف شده بود.
وی بیان کرد: در یکی از این پرونده ها طرح خواسته ۴ میلیارد ریالی از سوی خواهان موجب اختلاف هفت ساله بین دو خانواده ساکن روستای کرمون شده بود و در پرونده دیگر، خواسته ۳ میلیارد ریالی به سه سال اختلاف میان دو طرف منجر شده بود.
معاون قضایی و رییس شوراهای حل اختلاف هرمزگان ادامه داد: سرانجام با تلاش نیروهای شوراهای حل اختلاف اقدامات لازم برای اصلاح ذات البین میان دو طرف انجام شد و ماحصل آن گذشت طرف‌های دعوا از خواسته های خود و ایجاد صلح و سازش میان آنها بود.
حمزه‌ئی با تاکید بر تلاش های این نهاد به منظور ترویج فرهنگ صلح و سازش در جامعه خاطرنشان کرد: ایجاد صلح و سازش در این دو پرونده از جمله مهمترین دستاوردهای شوراهای حل اختلاف استان هرمزگان است.
وی تصریح کرد: امروز جایگاه شوراهای حل اختلاف در جامعه و در بین مردم به خوبی تبیین شده و امیدواریم بتوانیم تا پایان سال پرونده‌های بیشتری را به سازش برسانیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121