ایرنا/ سرپرست فرماندهی انتظامی کاشان گفت: با اجرای طرح عملیاتی ظفر ۱۵ نفر از فروشندگان مواد مخدر در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

علی قربانی، در جمع خبرنگاران بیان کرد: با اجرای این طرح سه نفر از اراذل و اوباش شاخص، چهار نفر دزد، ۱۴ نفر اتباع بیگانه غیرمجاز و چهار نفر به اتهام محکومیت قضایی شناسایی و در یک عملیات ضربتی داخل مخفیگاه‌شان دستگیر شدند.
وی با اشاره به توقیف ۱۰ دستگاه وسیله نقلیه افزود: مقداری زیادی سلاح سرد و نیم کیلو مواد مخدر آماده عرضه در بازرسی از مخفیگاه متهمان کشف و جمع‌آوری شد.
سرپرست فرماندهی انتظامی کاشان اضافه کرد: طرح عملیاتی ظفر در راستای ارتقای امنیت اجتماعی در سطح جامعه با هدف شناسایی و برخورد با تهیه و توزیع‌کنندگان مواد مخدر، اراذل و اوباش شاخص و مزاحمان به نوامیس مردم اجرا شد.
وی با هشدار جدی نسبت به کسانی که اقدام به مزاحمت، شرارت، عربده‌کشی یا رفتارهای خارج از عرف کنند، تاکید کرد: پلیس با قدرت و قاطع با آنها برخورد خواهد کرد و بر اساس هماهنگی با مقام قضایی، حکم سنگینی در مورد آنها اجرا خواهد شد.
قربانی همچنین از دستگیری و شناسایی سوداگر مرگ با یک کیلو و ۳۰۰ گرم مواد مخدر صنعتی در کاشان خبر داد و تشریح کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با دریافت گزارش مردمی مبنی بر فروش مواد مخدر از سوی شرور جوان در یکی از مناطق این شهر، مراتب را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: ماموران پس از بررسی موضوع و اطمینان از صحت خبر دریافتی، در هماهنگی با مقام قضایی و در یک عملیات ضربتی متهم را به همراه همدستش دستگیر کردند.
سرپرست فرماندهی انتظامی کاشان بیان کرد: ماموران در بازرسی از مخفیگاه آنها یک کیلو و ۳۰۰ گرم هرویین و شیشه آماده عرضه به همراه وسایل توزین کشف و ضبط کرده بودند.
وی با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضایی تاکید کرد: پلیس با عزم جدی با سوداگران مرگ برخورد می‌کند و از شهروندان تقاضا می‌شود، نهایت همکاری را با خدمتگزاران خود در عرصه نظم و امنیت جامعه داشته باشند و مراتب را بلافاصه به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در سروش :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154796032C2c55b66f18