ايسنا/ رئيس دانشگاه علوم پزشکي البرز گفت: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته هفت بيمار کوويد ۱۹ جان خود را از دست داده‌اند و مجموع جان باختگان اين بيماري  در استان به   ۸۹۱ نفر رسيد .

دکتر حسين کريم رئيس دانشگاه علوم پزشکي البرز گفت: از ديروز تا امروز يک  شهريور  ۵۰ بيمار با علائم کوويد ۱۹ در مراکز درماني استان بستري شده اند.
وي افزود: مجموع کل  موارد بستري شامل ( قطعي، محتمل و مشکوک ) از ابتداي شيوع کرونا تا به امروز در استان البرز    ۱۴ هزار و ۶۷۳ نفر  بوده که از اين تعداد  ۱۳ هزار و ۷۹۷ نفر مورد قطعي مثبت  و بستري بوده اند.
کريم با بيان اينکه در حال حاضر  تعداد ۵۰۴ نفر شامل موارد ( قطعي، محتمل و مشکوک ) در مراکز درماني بستري هستند افزود: از اين تعداد  ۲۰۵ نفر بيمار قطعي کوويد ۱۹ هستند.
وي عنوان کرد: در ۲۴ساعت گذشته تعداد ۴۹۹ نفر سرپايي به مراکز درماني و بهداشتي  استان با علائم مشکوک مراجعه کرده اند که ۵۰ مورد در بيمارستان ها بستري شده اند .
 کريم با اشاره به اينکه تعداد  ۱۰۴ بيمار بستري شده جوان و پايين تر از سن ۵۰ سال هستند تصريح کرد : تعداد بيماران بستري شده بد حال در ۲۴ ساعته گذشته به ۱۲۲ نفر رسيد.
وي افزود: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته هفت بيمار کوويد ۱۹ جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان اين بيماري  در استان به   ۸۹۱ نفر رسيد .
کريم در پايان تصريح کرد: از ابتداي شيوع کرونا تا کنون ۱۳هزار و ۲۶۴ نفر  از مراکز درماني ترخيص و خوشبختانه  طي ۲۴ ساعت گذشته  ۳۵ نفر از مراکز درماني ترخيص شده اند.

همراهان عزيز ، آخرين اخبار استان البرز را به صورت لحظه اي و فراجناحي در بسترهاي زير دنبال کنيد :
آخرين خبر البرز در تلگرام :
  https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرين خبر البرز در اينستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday